Czym się zajmujemy ?

Śledzenie niewiernego małżonka

W przypadku wątpliwości dotyczących wierności partnera, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy oferują nie tylko dyskretną obserwację i śledzenie niewiernego męża bądź żony, ale i udokumentowanie zdobytych w ten sposób informacji. Sprawozdanie sporządzone przez licencjonowanego detektywa traktowane jest przez sąd jako materiał dowodowy w sprawie.

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Pracownicy naszej agencji detektywistycznej w Poznaniu podejmują się takich wyzwań jak odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych. Mogą to być utracone przypadkiem bądź też celowo usunięte (dla tzw. zatarcia śladów) kontakty, wiadomości SMS lub MMS, listy połączeń, historia przeglądarki internetowej, a także zdjęcia.

Wykrywanie podłuchów, monitoringu GPS

Zarówno przedsiębiorcom, osobom pełniącym funkcje publiczne, jak i osobom prywatnym oferujemy fachowe wykrywanie podsłuchów, a także urządzeń lokalizacyjnych GPS. Są one bowiem coraz częściej wykorzystywaną metodą – choć niezgodną z prawem – mającą na celu pozyskanie poufnych, często niezwykle cennych danych.

Sprawdzanie firm i ustalanie wiarygodności kontrahentów

W dzisiejszych czasach kontrahenci którzy nie regulują swoich zobowiązań to duży problem dla przedsiębiorców, brak zapłaty od klienta stanowi podwójny problem. Brak wpłaty, wymagany podatek do zapłaty za sprzedany towar lub usługę. Dlatego warto przed rozpoczęciem współpracy z nowym kontrahentem poświęcić czas na sprawdzenie jego wiarygodności.

Doradztwo w kwestiach zabezpieczeń

Zagadnienia bezpieczeństwa są podstawą każdej działalności gospodarczej, począwszy od zabezpieczenia towaru, poprzez bezpieczeństwo ludzi i informacji. Podjęte działania zabezpieczenia muszą być adekwatne do zagrożenia i możliwości finansowych firmy. Oferujemy audyt bezpieczeństwa wraz ze sporządzeniem odpowiednich procedur.

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy pomaga w identyfikacji zagrożeń, szans oraz ocenie ryzyka każdego przedsięwzięcia, umożliwia efektywne wykorzystanie informacji na temat zewnętrznego otoczenia oraz zrozumienie czynników kształtujących to otoczenie. Pozwala też prognozować oraz przewidywać, przez co wspomaga planowanie i formułowanie najbardziej optymalnej strategii przedsiębiorstwa.

Identyfikację zagrożeń teleinformatycznych

Bezpieczeństwo danych informatycznych w dzisiejszym świecie jest niezwykle ważne, szczególnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wyciek takich informacji może stanowić dla firmy bardzo poważny problem. Oferujemy audyt w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Ustalanie miejsca pracy i źródeł dochodów

Pomagamy ustalić aktualne miejsce pracy i źródeł dochodu dłużnika w przypadku, gdy jest ono nieznane oraz gromadzimy wszelkie niezbędne informacje.

Ustalanie miejsca pobytu

Pomagamy w ustaleniu miejsca pobytu osób w sprawach takich jak: porwania, zaginięcia, poszukiwania krewnych i przyjaciół sprzed lat, jak również ustalenie miejsca pobytu dłużników. We wszystkich takich sprawach najważniejsze jest jak najszybsze podjęcie działań.

Kontakt z nami