Kim jesteśmy?

Nasza agencja detektywistyczna podchodzi do każdej sprawy indywidualnie i każdą traktuje z taką samą uwagą. Każdy klient i jego problemy otaczane są taką samą troską i szacunkiem.
Pracownicy naszej agencji detektywistycznej w Poznaniu zobowiązani są do zachowania tajemnicy. Uważamy, że obopólne zaufanie jest bardzo ważne, wręcz kluczowe przy pracy nad każdą sprawą niezależnie od jej wagi i stopnia skomplikowania.

Nasze biuro detektywistyczne mieści się w Poznaniu, ale świadczymy usługi na terenie całej Polski. Działamy zarówno na zlecenie firm i instytucji, jak i osób prywatnych.

Wszystkie usługi są świadczone z poszanowaniem obowiązującego w Polsce prawa. Dokładamy wszelkich starań, by rzetelnie, profesjonalnie i kompleksowo obsłużyć każdego klienta. Po zakończeniu prac detektywistycznych sporządzamy szczegółowe sprawozdanie.
Nasza agencja oferuje usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji.

Działamy zgodnie z literą prawa oraz zgodnie z zasadami etyki zawodowej niezależnie od tego czy śledzimy niewiernego małżonka czy też zajmujemy się wywiadem gospodarczym.
Nasz zakres usług jest bardzo szeroki, wykorzystujemy najnowocześniejsze zdobycze techniki i stosujemy innowacyjne metody pozyskiwania informacji.

Podchodzimy indywidualnie i rzeczowo do każdego klienta, każdą sprawę traktujemy profesjonalnie z należytą starannością.
Dyskrecja i rzetelność to podstawy w realizacji naszych usług. Zapewniamy obsługę klientów nie tylko z Poznania i okolic, ale również z całego kraju

Kontakt z nami