Wywiad gospodarczy Poznań – sprawdzenie wiarygodności firm

Wywiad gospodarczy Poznań,  przeprowadzany zgodnie z prawem i zasadami etyki służy gromadzeniu danych, które następnie są analizowane i wykorzystywane przez różne podmioty gospodarcze. Takie działania prowadzone są przez nasze biuro detektywistyczne i pozwalają nam wejść w posiadanie wiedzy, która zostanie wykorzystana na korzyść Państwa firmy. Naszym zadaniem jest zweryfikowanie pozyskanych informacji oraz ich uwierzytelnienie. Prowadzimy rzetelny wywiad gospodarczy, Poznań jest miastem, w którym znajduje się nasza agencja detektywistyczna, ale czynności operacyjne prowadzimy na szerszym obszarze.

Wywiad gospodarczy Poznań – sprawdzenie wiarygodności firm

Nasze biuro detektywistyczne pozyska dla Państwa firmy informacje na temat działających na rynku przedsiębiorstwach, które mogą stanowić konkurencję. Przekazujemy tylko sprawdzone dane na temat sytuacji finansowej i prawnej wskazanych firm. Praca detektywa gospodarczego nie zmierza do wykradania wiedzy ani nieetycznego kontrolowania konkurencji, sprawdza on jedynie wiarygodność partnerów biznesowych.

Przedsiębiorcy zwracają się do nas w celu sprawdzenia wiarygodności firmy, na przykład przed podpisaniem ważnej umowy, gdy w grę wchodzą znaczne pieniądze. Biznesmeni dbający o wizerunek oraz płynność finansową swojej firmy zlecają wywiad gospodarczy przed wejściem w kooperację z osobą prawną lub fizyczną. Przeprowadzane przez nas czynności służą również zbadaniu kariery zawodowej danej osoby, która aplikuje na strategiczne stanowisko i będzie miała wgląd w poufną dokumentację firmy.

Dzięki wykonaniu wywiadu biznesowego, mamy możliwość podjęcia skutecznych kroków przeciwdziałających nielegalnym działaniom na szkodę Państwa firmy. Należą do nich: ujawnienie tajemnicy handlowej, nieuprawnione wykorzystanie nazw i znaków handlowych oraz dopuszczenie się nieuczciwej konkurencji.

Czynności podejmowane przez naszego detektywa gospodarczego

  • Sprawdzenie wiarygodności firmy –kontrahenta handlowego
  • Weryfikacja uczciwości zawodowej pracowników wobec pracodawcy
  • Prowadzenie działań w celu ustalenie majątkowych dłużnika – środków trwałych, wyposażenia
  • Sprawdzenie obecnego stanu finansowego, majątkowego i prawnego zarówno osób fizycznych jak i prawnych
  • Ustalenie adresu nieuczciwego partnera biznesowego
  • Pozyskanie informacji na temat wiarygodności kredytowej konsumentów i przedsiębiorców
  • Prowadzenie wywiadu biznesowego na temat przeszłości osób fizycznych, spółek akcyjnych, spółek z o.o., a także różnych organizacji, fundacji i stowarzyszeń.
  • Wykonywanie działań w celu pozyskania informacji stanowiących dowód w postępowaniu sądowym.

Zgromadzone w toku wywiadu gospodarczego materiały przekazujemy Państwu w całości. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, posiadamy rozległe kontakty, dzięki którym łatwiej docieramy do potrzebnych informacji. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami oraz osobami fizycznymi.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Poznania i okolic.

Agencja Wywiadu Biznesowego i Detektywistyki Antos & Fertsch
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 231/239
61-485 Poznań
Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Robert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com
Rate this post