Wywiad gospodarczy Konin – bezpieczeństwo i ochrona biznesu

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje z przedsiębiorcami oraz osobami fizycznymi, pomagając im w rozwiązywaniu zadań w zakresie pozyskiwania informacji o partnerach biznesowych, zatrudniania personelu, bezpieczeństwa danych. Gromadzimy informacje o charakterze: Wywiad gospodarczy Konin. Mamy ugruntowaną pozycję na tym rynku usług, działamy zgodnie z prawem, cenimy sobie naszą reputację i gwarantujemy wysoką jakość i poufność. Do głównych usług poszukiwanych przez osoby prawne należą: wyszukiwanie dłużników i mienia, sprawdzenie wiarygodności firmy, monitorowanie własności i pracowników, konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i ochrona informacji. Państwa problemy zostaną szybko rozwiązane przez najlepszych detektywów gospodarczych.

Wywiad gospodarczy Konin (Wielkopolska)

W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić odnoszącą sukcesy, dobrze prosperującą i rozwijającą się firmę, która nie przywiązuje należytej uwagi do własnego bezpieczeństwa. Wywiad gospodarczy Konin jest jednym z najważniejszych działań naszego biura detektywistycznego. Weryfikowanie wszystkich spraw i umiejętne poruszanie się w przepływie informacji jest czasem trudnym zadaniem, ale biznes nie wybacza takich błędów. Detektyw gospodarczy pomoże Państwu przeanalizować sytuację na rynku i zebrać wszystkie dane o konkurentach oraz ich słabych punktach. Zadba o uporządkowanie uzyskanych informacji poprzez tworzenie baz danych, wyciągnie wnioski, które staną się podstawą dalszych działań i posunięć biznesowych. Usługa jest wykonywana przez profesjonalistów z gwarancją całkowitej poufności. Dzięki inteligencji konkurencyjnej można stać się liderem na rynku biznesowym.

Jak działamy w zakresie wywiadu biznesowego?

Charakterystyczną cechą naszej pracy jest pełna przejrzystość działań z możliwością uzyskiwania informacji o postępach pracy na każdym etapie. Będziemy chronić Państwa firmę przed problemami i nieprzyjemnymi sytuacjami. Wybierając nasze usługi detektywistyczne, klienci otrzymują wiarygodność zgromadzonych i przekazywanych danych. Z pomocą skutecznie wykonanego wywiadu gospodarczego można sprawdzić kontrahentów i wyciągnąć wnioski na temat ich wiarygodności.

Oferta naszego biura detektywistycznego zawiera:

 • Sprawdzenie wiarygodności firmy – kontrahenta
 • Sprawdzenie lojalności personelu pod kątem wycieku danych
 • Określenie wysokości majątku dłużnika
 • Ustalenie sytuacji prawnej i finansowej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych
 • Pozyskiwanie danych na temat przeszłości osób prawnych oraz fizycznych
 • Gromadzenie dowodów gospodarczych, które mogą zostać przedstawione w postępowaniu sądowym

Sprawdzenie wiarygodności firmy to bezpieczeństwo biznesu

Nasze biuro detektywistyczne opracowało całą gamę usług, które mają na celu skuteczne przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego obsługiwanej firmy, w tym zapobieganie wyciekom informacji handlowych oraz ich wykrywanie. Bezpieczeństwo ekonomiczne lub finansowe odnosi się do stanu firmy, który charakteryzuje się stabilnym dochodem, a także obecnością stabilnych zasobów firmy, które pozwalają jej istnieć i utrzymać się na rynku.

Na bezpieczeństwo ekonomiczne firmy wpływają następujące czynniki:

 • Wypłacalność
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Planowanie przepływów pieniężnych
 • Analiza otoczenia konkurencyjnego
 • Rzetelny zespół pracowników
 • Uczciwi, wypłacalni partnerzy biznesowi.

We wszystkich tych obszarach detektyw gospodarczy stanie się dla Państwa niezbędnym doradcą i asystentem, który sprawdzi wiarygodność partnerów i personelu, a także zapewni bezpieczeństwo transakcji i całej firmy. Wykryjemy bezprawne wykorzystywanie znaków oraz nazw handlowych oraz prowadzenie nieuczciwej konkurencji.

Wywiad gospodarczy to także kontrola personelu

Weryfikacja kandydata:

 • W momencie zatrudnienia
 • Ustalenie stylu życia
 • Ustalenie przyczyn zwolnienia, a także sprawdzenie poprzednich miejsc pracy.

Wywiad biznesowy będzie miał na celu sprawdzenie, czy personel firmy nie ujawnienia wiadomości stanowiących tajemnicę handlową. Zgromadzone podczas wykonywanych czynności sprawdzających materiały, zostaną przez nas przeanalizowane, po czym przedstawimy Państwu sprawozdanie i przekażemy dokumentację. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz rozliczne kontakty pomagające nam w szybkim i skutecznym sprawdzenie wiarygodności danej firmy.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Konina i okolic

Agencja Wywiadu Biznesowego i Detektywistyki Antos & Fertsch
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 231/239
61-485 Poznań
Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Robert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com
Rate this post