Wykrywanie podsłuchów Września

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ktoś mógłby chcieć cię podsłuchiwać, albo wydaje ci się, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach to mamy dla ciebie przykrą wiadomość. Nie musisz być od razu prezydentem albo bogatym inwestorem, by paść ofiarą nielegalnego podsłuchu. Wystarczy, że w swojej pracy stykasz się z tzw. wrażliwymi danymi lub masz kontakt z ludźmi, którzy są w posiadaniu poufnych informacji. Ponadto, wszyscy cenimy sobie swoją prywatność, zarówno personalnie, jak i zawodowo.

Mimo tego, że instalowanie podsłuchów jest nielegalne, to są wykorzystywane, aby zdobyć tajne i cenne informacje. Ofiarami podsłuchów padają biznesmeni, wysoko postawieni urzędnicy państwowi, politycy, inwestorzy. Wiemy, jak poważny jest to problem, dlatego oferujemy usługę: Wykrywanie podsłuchów Września koło Poznania. Wykryjemy nielegalne podsłuchy umieszczone w mieszkaniach, samochodach i biurach.

Wykrywanie podsłuchów Września – Wielkopolska

Wykrywanie podsłuchów to usługa w pełni legalna. Świadczona przez nas pomoc może zapobiec katastrofom inwestycyjnym i biznesowym, wycieku ważnych danych, może uchronić naszą prywatność i nasze dobre imię. Jeśli tylko zaczynamy mieć podejrzenia, że ktoś może nas podsłuchiwać i zbierać w ten sposób dane, od razu trzeba reagować. Nasze biuro detektywistyczne postara się pomóc jak najszybciej. Wiemy, że liczy się czas reakcji!

Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykrywania podsłuchów we wszystkich wspomnianych miejscach. Mamy długoletnią praktykę, nasi pracownicy są doświadczeni i odznaczają się specjalistyczną wiedzą. Działamy według potrzeb klientów. Doraźnie, na wezwanie, lub w formie ciągłej współpracy. Kontrolujemy w ten sposób większe firmy i przedsiębiorstwa, gdzie ochrona poufnych informacji jest kluczowa.

Biuro detektywistyczne ABWiD

Oprócz usługi, jaką jest wykrywanie podsłuchów Września, nasze biuro detektywistyczne posiada w swojej ofercie szereg innych. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Pracujemy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Między innymi odszukujemy zaginionych bliskich, zapewniamy bezpieczeństwo, strzeżemy przed wyciekami poufnych i wrażliwych informacji, odzyskujemy utracone dane z elektronicznych sprzętów, sprawdzamy potencjalnych partnerów biznesowych pod kątem rzetelności i wiarygodności. Działamy zgodnie z polskim prawem. Każdy z naszych prywatnych detektywów cechuje się pełnym profesjonalizmem i przestrzega obowiązującej nas tajemnicy zawodowej. Do każdego przypadku podchodzimy starannie i indywidualnie.

 

Zapraszamy do kontaktu

Agencja Wywiadu Biznesowego i Detektywistyki Antos & Fertsch
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 231/239
61-485 Poznań
Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Robert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com
Rate this post