Wykrywanie podsłuchów Jarocin

Chyba nie mija miesiąc, by w wiadomości nie doniosły o kolejnej aferze podsłuchowej. Nieuczciwa konkurencja, zazdrosny partner, Policja… Legalne i nielegalne urządzenia szpiegujące i podsłuchy stały się dostępne praktycznie dla każdego. Na rynku dostępny jest ogromny wybór miniaturowych mikrofonów, kamer szpiegujących, lokalizatorów GPS i innego sprzętu szpiegującego. Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz skuteczniejszych, a jednocześnie łatwiejszych do ukrycia urządzeń. Oznacza to, że coraz łatwiej jest nielegalnie zdobywać poufne informacje handlowe czy o naszym życiu prywatnym.

Wykrywanie podsłuchów Jarocin

Podsłuchiwany może być każdy, jednak jest to szczególnie zagrożenie dla tych osób, które dysponują konkretną wiedzą lub majątkiem. Najczęściej na celowniku znajdują się:

  • osoby zamożne, w szczególności o wysokim statusie i prestiżu społecznym (politycy, dziennikarze, właściciele i menedżerowie dużych firm i przedsiębiorstw);
  • przedstawiciele zawodów prawniczych;
  • pracownicy dysponujący szczegółową wiedzą, jak również skonfliktowani z przełożonymi
  • partnerzy życiowi w sytuacji podejrzenia o zdradę, szczególnie gdy toczy się sprawa o podział majątku.

Urządzenia do wykrywania podsłuchów

Jeżeli obawiasz się podsłuchu możesz podjąć próbę zweryfikowania obaw we własnym zakresie. Dostępne amatorskie urządzenia wykrywające podsłuchy namierzają źródła fal radiowych mogących świadczyć o transmisji danych. Choć są skuteczne w działaniu nie lokalizują urządzeń podsłuchowych zapisujących dane w pamięci wewnętrznej mogą także nie obejmować niektórych zakresów promieniowania. Profesjonalne wykrywacze podsłuchów oprócz detekcji sygnału umożliwiają precyzyjną lokalizację źródła jego transmisji. Większość z nich pozwala na podsłuch i weryfikację nadawanej transmisji jak również wykrywanie impulsów emitowanych przez systemy GPS.

Wykrywanie podsłuchów przez biuro detektywistyczne ABWiD

Wykrywanie podsłuchów Jarocin, warto jednak zlecić profesjonalnym firmom detektywistycznym, takim jak agencja detektywistyczna Antos & Fertsch. Posiadamy bowiem nie tylko odpowiedni sprzęt wykrywający zagrożenia, ale także odpowiednie doświadczenie. Nasi detektywi wykryją urządzenia podsłuchowe w Jarocinie i zlikwidują je niezależnie od tego, czy zostały umieszczone w pomieszczeniach biurowych, w salach konferencyjnych czy innych kluczowych pomieszczeniach.

Jeżeli zajdzie taka konieczność, zbadają pod tym kątem miejsca zamieszkania i samochody. Agencja detektywistyczna specjalizująca się w wykrywaniu podsłuchów w Jarocinie, zatrudnia detektywów, którzy potrafią ocenić zagrożenia i odnaleźć podsłuchy zainstalowane w urządzeniach biurowych czy elementach konstrukcji budynku.

Zabezpieczenia antypodsłuchowe

Ponadto nasza firma, oprócz wykrywania podsłuchów w Jarocinie oferuje pomoc w zabezpieczaniu antypodsłuchowym sal konferencyjnych czy monitorowania innych miejsc, w których odbywają się ważne spotkania. Zabezpieczenia i monitoring antypodsłuchowy może uchronić firmę przed kradzieżą tajemnic handlowych czy też wyciekiem wrażliwych informacji.

Zapraszamy do kontaktu

Agencja Wywiadu Biznesowego i Detektywistyki Antos & Fertsch
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 231/239
61-485 Poznań
Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Robert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com
Rate this post