Prywatny detektyw Środa Wielkopolska

Czy podejrzewasz, że Twoja żona albo mąż zdradza Cię? A może zależy Ci na przeprowadzeniu wywiadu gospodarczego? Jesteśmy Agencją Detektywistyczną Antos & Fertsch oferujemy Ci coś więcej niż tylko skuteczne usługi detektywistyczne. Działamy na terenie Środy Wielkopolskiej. Zapewniamy również obsługę na terenie całego kraju.

Czy wyróżnia się oferta prywatnego detektywa w Środzie Wielkopolskiej?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że praca prywatnego detektywa wielu osobom kojarzy się z dostarczaniem dowodów zdrady niewiernego małżonka. Nasza oferta jest zdecydowanie szersza, dlatego w ramach świadczonych przez nas usług, proponujemy Ci:
• Wykrywanie podsłuchów w budynkach oraz telefonach komórkowych oraz stacjonarnych;
• Przeciwdziałanie zagrożeniom teleinformatycznym;
• Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych;
• Przeprowadzanie wywiadów gospodarczych;
• Sprawdzanie wiarygodności finansowej;
• Doradztwo w kwestiach zabezpieczeń;
• Ustalenie miejsca pobytu;

Prywatny detektyw w Środzie Wielkopolskiej – indywidualne podejście

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań do tego, aby każdy z naszych klientów odczuwał satysfakcję na każdym etapie współpracy z nami. Dlatego proponujemy indywidualne podejście zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym oraz instytucjonalnym. W trakcie wykonywania zlecenia jesteśmy dyskretni oraz staramy się rzetelnie pracować. Korzystamy z najnowocześniej sprzętów. To wszystko sprawia, że usługi prywatnego detektywa w Środzie Wielkopolskiej należą do jednych z najskuteczniejszych.

Biuro detektywistyczne w Jarocinie – wiarygodność to podstawa

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie współpraca z partnerem, któremu możesz zaufać. Dlatego nasza agencja detektywistyczna ma wiarygodny status. Funkcjonujemy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Mamy również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Biuro detektywistyczne – pozytywne opinie na temat współpracy

Współpracując z nami, masz gwarancję tego, że wszystkie usługi detektywistyczne będą świadczone na wysokim poziomie. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie od dotychczasowych klientów. Jesteśmy wdzięczni za nie. Nowych Klientów zapraszamy również do wyrażenia swojej opinii na temat współpracy z nami.

Masz pytania? Albo potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie czekaj, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wszystkie usługi detektywistyczne świadczymy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również  do skorzystania z niej.

Prywatny detektyw Środa Wielkopolska | Antos & Fertsch

Prywatny detektyw Środa Wielkopolska

Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Biuro detektywistyczne Środa WielkopolskaRobert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com

Zobacz także:

4,5/5 - (2 votes)