Prywatny detektyw Luboń (Wielkopolska)

Wydawać by się mogło, że prywatny detektyw Luboń to zawód ograniczający się jedynie do poszukiwania osób zaginionych lub śledzenie niewiernego partnera. Nic bardziej mylnego! Nasze biuro detektywistyczne świadczy usługi w szerokim zakresie. Do grupy usług detektywistycznych świadczonych w mieście Luboń zalicza się następujące czynności:

  1. testowanie wierności partnera,
  2. ustalanie miejsca lokalizacji konkretnej osoby,
  3. weryfikacja wiarygodności firm oraz kontrahentów,
  4. sprawdzenie zdolności płatniczych konkretnej jednostki,
  5. ustalenie stanu majątkowego oraz miejsca pracy danej osoby,
  6. prowadzenie wywiadu o charakterze gospodarczym,
  7. dokonywanie identyfikacji zagrożeń informatycznych,
  8. wykrycie zainstalowanych podsłuchów oraz monitoringu GPS

Prywatny detektyw Luboń – doradztwo, wywiady, nowoczesny sprzęt

Luboń to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim. Siedziba naszego biura detektywistycznego to Luboń, niemniej jednak zatrudnieni przez nas prywatni detektywi pracują na terenie całej Polski. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Naczelną zasadą, jaką kierują się prywatni detektywi z Lubonia jest profesjonalizm oraz dyskrecja. Wszystkie usługi detektywistyczne są świadczone w granicach obowiązującego w Polsce prawa. Każde zlecenie jest rejestrowane w formie sprawozdania wręczonego klientowi tuż po jego zakończeniu.

Usługi detektywistyczne Luboń

Wszyscy prywatni detektywi zatrudnieni  w naszym biurze detektywistycznym posiadają licencję uprawniającą go do wykonywania zawodu prywatnego detektywa. Posiadają oni także wieloletnie doświadczenie zawodowe, związane z pracą w wydziałach ds. zwalczania przestępczości kryminalnej. Biuro detektywistyczne w Luboniu zajmuje się bowiem nie tylko zleceniami indywidualnymi dotyczącymi kwestii niewierności małżeńskiej, zlokalizowania danej osoby. Dodatkowo prywatni detektywi z Lubonia zajmują się wykrywaniem podsłuchów zainstalowanych w budynkach i telefonach, jak również odzyskiwaniem danych z telefonów komórkowych. Nasze biuro detektywistyczne obsługuje także klientów biznesowych, którzy zlecają przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, jak również sprawdzenie wiarygodności finansowej kontrahentów.

Antos&Fertsch

Agencja detektywistyczna z siedzibą w Luboniu podchodzi do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Każdy z zatrudnionych prywatnych detektywów dba o to, aby traktować wszystkie sprawy z taką samą uwagą. Kwestią priorytetową w ich pracy pozostaje zachowanie tajemnicy zawodowej, jak również należytej dyskrecji w trakcie realizacji zlecenia.

Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych – śledzenie niewiernego małżonka Lubań

Czy zdarzyło Ci się podejrzewać swojego partnera lub partnerkę o niewierność, a nawet zdradę? Nie masz jednak 100 % pewności, ale chcesz rozwiać swoje wątpliwości? W takim razie świetnie trafiłeś. Nasze biuro detektywistyczne pomoże Ci rozwiązać problem. Prywatny detektyw przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący partnera, a następnie dzięki dyskretnej obserwacji zgromadzi interesujące materiały lub dowody świadczące o niewierności. Zatrudnieni przez nas prywatni detektywi w swoim sprawozdaniu zawierają nie tylko notatki dotyczące obserwacji, ale także fotografie, filmy, czy paragony obciążające partnera.

Prywatny detektyw Luboń Antos & Fertsch

Prywatny detektyw Luboń

Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Biuro detektywistyczneRobert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com
5/5 - (2 votes)