Prywatny detektyw Lublin

Usługa prywatnego detektywa to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. To odpowiednia propozycja dla osób chcących skorzystać z profesjonalnych usług detektywistycznych z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszelkie zlecenia wykonujemy terminowo z zachowaniem anonimowości.

Prywatny detektyw Lublin – usługi detektywistyczne dopasowane do  wymagających klientów

Prywatny detektyw Lublin realizuje wszelkie usługi detektywistyczne dostarczając udokumentowanych dowodów, informacji, bez względu na trudność zleconego zadania. Do przykładowych usług detektywistycznych należą:

  • zdobywanie dowodów,
  • sprawdzanie partnerów biznesowych,
  • sprawdzanie partnerów życiowych,
  • sprawdzanie stanu majątkowego firmy lub klienta,
  • ustalanie miejsca pobytu wskazanej osoby,
  • sprawdzanie zdolności płatniczej wskazanej osoby,
  • przeprowadzanie wywiadu środowiskowego,,
  • doradztwo w kwestii zabezpieczeń domów, biur czy zakładów pracy.

Ponadto detektyw jest w stanie za pomocą nowoczesnych technologii wykryć wszelkie podsłuchy, zdobywać dowody w najbardziej skomplikowanych sprawach, stosować monitoring GPS. Wszelkie zlecania są wykonywane terminowo z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Jak widać biuro detektywistyczne Lublin oferuje bardzo zróżnicowane usługi detektywistyczne. Jeżeli problem Klienta nie znajduje się na powyższej liście warto wybrać się do miasta Lublin i opisać osobiście problem naszym specjalistom, którzy z zaangażowaniem podejmą się zlecenia.

Prywatny detektyw Lublin – stuprocentowa anonimowość i profesjonalizm

Prywatny detektyw to gwarancja zachowania stuprocentowej anonimowość. Biuro detektywistyczne zatrudnia prawdziwych profesjonalistów, którzy potrafią przeprowadzać dochodzenie bardzo dyskretnie, nawet jeśli wymaga ono śledzenia drugiej osoby. Ponadto każdy klient dostaje gwarancję tego, że żadna postronna osoba nie dowie się, że korzysta on z usług prywatnego detektywa. Prywatny detektyw Lublin daje gwarancję potraktowania każdej sprawy profesjonalnie, indywidualnie i z powagą, oferując atrakcyjne ceny za proponowane usługi. Warto wspomnieć, że nasze usługi detektywistyczne są świadczone zgodnie z obowiązującym prawem, a także zgodnie z interesem osobistym i prawnym klienta, dlatego nie należy się obawiać nieprzyjemnych konsekwencji. Ponadto nasi detektywi zbierając materiały dowodowe w sprawach rodzinnych oraz karnych, nie omieszkają się wystąpić w roli świadka w toczących się postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Prywatny detektyw Lublin Antos & Fertsch

ul. Przemysłowa 31. Lokal nr 203
61-541 Poznań

Prywatny detektyw

Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Biuro detektywistyczneRobert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com

 

Zobacz także:

Rate this post