Prywatny detektyw Kostrzyn

Zaginięcie bliskiej osoby, podejrzenie zdrady współmałżonka i inne skrajne sytuacje życiowe mają szczególny wpływ na jakość codziennego funkcjonowania. Najlepszym rozwiązaniem we wspomnianych przypadkach jest skorzystanie z usług specjalisty, który jest w stanie śledzić niewiernych partnerów, zdobywać dowody w istotnych sprawach bądź wykrywać zamontowane podsłuchy. Prywatny detektyw Kostrzyn korzysta również z zaawansowanego sprzętu, usprawniając tym samym jakość świadczonych działań.

Prywatny detektyw Kostrzyn – natychmiastowe wsparcie do dyspozycji Klientów

Biuro detektywistyczne Kostrzyn cechuje profesjonalne podejście do każdej sprawy, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klienta. Specjaliści zapoznają się ze szczegółami zlecenia, dopytując przy tym o najważniejsze informacje.

W zakres usług prywatnego detektywa wchodzą zlecenia, takie jak:

  • ustalenie miejsca pobytu osoby zaginionej
  • zdobywanie dowodów
  • odnajdywanie przedmiotów skradzionych bądź zagubionych
  • śledzenie niewiernego małżonka
  • badanie sytuacji gospodarczej Klienta bądź firmy (w tym ustalanie stanu majątkowego)
  • sprawdzanie wiarygodności firmy (wywiad gospodarczy)

Ze względu na znaczne zróżnicowanie usług detektywistycznych, najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualna konsultacja ze specjalistą. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przy tym doradztwo w kwestii indywidualnych zabezpieczeń zakładu pracy, domu bądź mieszkania. Biuro detektywistyczne Kostrzyn jest w stanie zagwarantować poczucie bezpieczeństwa niezależnie od charakteru zlecenia.

Detektyw Kostrzyn – zachowania tajemnicy niezależnie od okoliczności

Wszelkie usługi detektywistyczne objęte są tajemnicą zawodową, obowiązującą zgodnie z art. 12 Ustawy o usługach detektywistycznych. Zachowanie poufności obowiązuje również po zaprzestaniu świadczenia czynności, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla Klienta. Wszelkie usługi detektywistyczne świadczone są zgodnie z obowiązującym prawem, w związku z czym nie ma podstaw do obaw.

Klienci decydujący się na skorzystanie z usług detektywistycznych w Kostrzynie pozostają w stałym kontakcie ze specjalistą realizującym zlecenie. Szczególnie cenne są natychmiastowe informacje na temat postępów w śledztwie, udzielane niezależnie od charakteru danej sprawy. Z pomocy prywatnego detektywa Kostrzyn mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak również właściciele przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Bez względu na to, każda sytuacja traktowana jest z analogiczną powagą, celem stuprocentowej satysfakcji Klienta.

Prywatny detektyw Kostrzyn | Antos & Fertsch

Prywatny detektyw

Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Biuro detektywistyczneRobert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com

 

Rate this post