Prywatny detektyw Kórnik

Prywatny detektyw Kórnik jesteśmy gotowi przyjąć każde zlecenie, nie boimy się wyzwań. Gwarantujemy, że każdą sprawę wykonamy z dużym zaangażowaniem, a zebrane przez nas dowody będą rzetelne i solidnie dokumentowane. Staramy się jak najszybciej rozwiązać powierzoną nam sprawę, zawsze zachowujemy dyskrecję. Oferujemy usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie.

Prywatny detektyw Kórnik – zakres usług

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt sprawia, że świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne. Prowadzimy sprawy cywilne, gospodarcze, dotyczące wykrywania. Oraz wiele innych zleceń według indywidualnego zapotrzebowania klientów.

Podstawowy zakres działań biura detektywistycznego obejmuje m.in. wykrywanie oraz dokumentowania zdrad małżeńskich i niewierności partnerskich. Poszukiwanie osób zaginionych oraz ustalenie miejsca pobytu osób, które się ukrywają. Ustalanie miejsca pracy, źródła dochodu lub stanu majątkowego. Wywiad gospodarczy, ustalenie miejsca wykonywania konkurencyjnej działalności, sprawdzanie firmy, ustalanie wiarygodności kontrahenta oraz sprawdzenie zdolności płatniczych. Wykrywanie podsłuchów, lokalizatorów GPS w samochodach oraz aplikacji szpiegowskich w telefonach. Odzyskiwanie danych z telefonów lub nośników pamięci. Doradztwo w kwestii zabezpieczeń.

Biuro detektywistyczne – Kórnik oferta

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Ze względu na różnorodny charakter powierzanych nam spraw wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie. W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gwarantujemy korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości usługi.
Biuro detektywistyczne prowadzimy zgodnie z polskim prawem, posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia oraz licencje. Nasza firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych. Jesteśmy biurem detektywistycznym godnym zaufania, bez obaw mogą nam Państwo powierzyć każdą sprawę.

Kurnik – usługi detektywistyczne – gwarancja jakości

Gwarantujemy, że każdy prywatny detektyw z naszego biura będzie w stałym kontakcie przez cały okres zlecenia, będą Państwo na bieżąco informowani o przebiegu sprawy i podejmowanych działaniach mających na celu szybkie rozwiązanie sprawy.

Prywatny detektyw Kórnik | Antos & Fertsch

Prywatny detektyw

Piotr Antos
tel. 693-139-597
e-mail: detektyw.antos@gmail.com
Biuro detektywistyczneRobert Fertsch
tel. 515-058-669
e-mail: detektyw.fertsch@gmail.com

 

Rate this post