Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i GPS Poznań

Wiele ważnych dla sprawy informacji można zdobyć nie tylko na podstawie obserwacji oraz śledzenia, ale i zawartości takich urządzeń jak chociażby telefony. Dlatego specjaliści z naszego biura detektywistycznego z Poznania proponują Państwu profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych.

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych Poznań

W celu zatarcia dowodów zdrady, nieuczciwości czy nawet popełnienia przestępstwa często usuwamy wiadomości SMS oraz MMS, historię połączeń, listę kontaktów, pliki, zdjęcia, filmy, historię przeglądarki internetowej i inne informacje. Błędnie zakładamy, że to wystarczy i materiały te znikną raz na zawsze po wybraniu opcji „usuń”. Nasi specjaliści zapewniają Państwu szereg usług z zakresu informatyki śledczej, dzięki czemu możliwe jest sprawne odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, a także urządzeń lokalizacyjnych GPS.

Odzyskiwanie danych z GPS Poznań

Uzyskane w ten sposób przez biuro licencjonowanych detektywów informacje dołączone są do sprawozdania z przeprowadzonych usług, a tym samym mogą stanowić doskonałe uzupełnienie oraz wzmocnienie materiału dowodowego w postępowaniu sądowym (np. w sprawach rozwodowych). Możemy Państwu pomóc również w sytuacji, gdy przypadkiem sami skasują Państwo ważne dane ze swoich aparatów bądź też utracą je w wyniku działań osób trzecich.

 

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych Poznań