Agencja i biuro detektywistyczne ”Antos & Fertsch”

Potwierdzanie wiarygodności partnerskiej, wywiad gospodarczy, sprawdzanie zdolności płatniczych, odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, wykrywanie podsłuchów, identyfikacja zagrożeń teleinfomatycznych czy też ustalanie miejsca pobytu danej osoby – to tylko część spraw, jakimi zajmują się agencje detektywistyczne.
Agencja Wywiadu Biznesowego i Detektywistyki Antos & Fertsch z siedzibą w Poznaniu to prężnie działające i rozwijające się biuro detektywistyczne. Zespół naszej agencji tworzą profesjonaliści z uprawnieniami zawodowymi – byli funkcjonariusze policji posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyli, pracując w specjalistycznych wydziałach do zwalczania przestępczości kryminalnej.
Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami, dobrej organizacji oraz sprawnej obsłudze staliśmy się w krótkim czasie jednym z najchętniej wybieranych biur detektywistycznych w całym Poznaniu, a grono klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy, stale się powiększa.

Usługi dla osób prywatnych i firm

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy, wykorzystując najnowocześniejsze środki techniki i metody pozyskiwania informacji. Prywatny detektyw działa zgodnie z prawem i zasadami etyki zawodowej – zarówno przy śledzeniu niewiernej żony/męża, jak i wywiadzie gospodarczym.
Naszą misją jest świadczenie usług z należytą starannością i dostosowanie się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Gwarantujemy dyskrecję, rzetelność w realizacji usług, zaangażowanie, profesjonalizm oraz szybkość działania!

Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty naszego biura oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Obsługujemy klientów nie tylko z Poznania i okolic, ale i z całego kraju!

Śledzenie niewiernego małżonka

Śledzenie niewiernego małżonka

W przypadku wątpliwości dotyczących wierności partnera, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy oferują nie tylko dyskretną obserwację i śledzenie niewiernego męża bądź żony, ale i udokumentowanie zdobytych w ten sposób informacji. Sprawozdanie sporządzone przez licencjonowanego detektywa traktowane jest przez sąd jako materiał dowodowy w sprawie rozwodowej.

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Pracownicy naszej agencji detektywistycznej w Poznaniu podejmują się takich wyzwań jak odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych. Mogą to być utracone przypadkiem bądź też celowo usunięte (dla tzw. zatarcia śladów) kontakty, wiadomości SMS lub MMS, listy połączeń, historia przeglądarki internetowej, a także zdjęcia.

Wykrywanie podsłuchów gps Poznań

Wykrywanie podsłuchów

Zarówno przedsiębiorcom, osobom pełniącym funkcje publiczne, jak i osobom prywatnym oferujemy fachowe wykrywanie podsłuchów, a także urządzeń lokalizacyjnych GPS. Są one bowiem coraz częściej wykorzystywaną metodą – choć niezgodną z prawem – mającą na celu pozyskanie poufnych, często niezwykle cennych danych.

Picture

Działamy na terenie całej Polski!

Szeroki zakres usług

Biuro detektywistyczne Sławomira Asta z Poznania to kompleksowa oferta usług: sprawy cywilne, wywiad gospodarczy oraz specjalistyczny konsulting, czynności detektywistyczne dotyczące zdrady małżeńskiej.

Section Subtitle

Science matters

Elery quandong swiss chard chicory earthnut pea potato. Salsify taro catsear garlic gram celery bitterleaf wattle seed collard greens nori. Grape wattle seed kombu beetroot horseradish carrot squash brussels sprout chard.

50 %
wykrytych zdrad małżeńskich
70 %
productivity
- 45 %
Poluation

SZUKASZ POMOCY?

Napisz do nas!

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie.

Detektyw Piotr Antos

Detektyw Robert Fertsch

"...Bardzo ...."
Jason Stove

Agencja i biuro detektywistyczne

Mające długoletnie doświadczenie Biuro „Sławomir Ast” to ceniony ekspert w branży detektywistycznej. Dzięki znakomitym kwalifikacjom detektywa Sławomira Asta poznańskie Biuro może się poszczycić pomyślnym zakończeniem spraw gospodarczych oraz w zakresie prawa cywilnego.

Biuro